Оцінки фільмів конкурсних програм 70-го Каннського кінофестивалю (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте також: КОНКУРС ПРОГНОЗІВ “УГАДАЙ ЛАУРЕАТІВ 70-ГО КАННСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ”  / 

ФАВОРИТ – 120 УДАРІВ ЗА ХВИЛИНУ (режисер – Робін Кампілло. Франція). У ролях – Адель Енель, Науель Перес Біскаярт.

Легенда: 1) Критики/журналісти (cannes-rurban.rhcloud.com)- К. 2) аудиторія IMDB (imdb.com)- I. 3) Cannes Critics Pannel (ioncinema.com)- CCP.   4) Screen’s Jury (screendaily.com) – SC

*Всі оцінки, окрім рейтингів SC. та  CCP. (ці два розраховуються за 4-бальною шкалою), визначені за десятибальною шкалою

Оцінки

ОСНОВНИЙ КОНКУРС

Четвер, 18-е

1. Тодд Хейнс, СВІТ ПОВЕН ДИВ                                  К. 6.30  I. 8.3   CCP. 3.1   SC. 2.7
2. Андрій Звягінцев, НЕКОХАННЯ                               К. 6.30    I. 8.8  CCP. 3.5   SC. 3.2

П’ятниця, 19-е

3. Корнел Мундруцо, СУПУТНИК ЮПІТЕРА                          К. 4.21   I. 7.6  CCP. 1.8  SC.  1.6  
4. Пон Джун-Хо, ОКЧА                                                     К. 6.46  I. 6.7   CCP. 3.3   SC. 2.3

Субота, 20-е

5. Роман Кампілло, 120 УДАРІВ ЗА ХВИЛИНУ                     K. 7.08  I. 7.6   CCP. 3.8  SC. 2.5
6. Робін Остлунд, ПЛОЩА                                                     K. 6.29  I.  7.8 CCP. 3.0 SC. 2.7

Неділя, 21-е
7. Мішель Хазанавічус, ГРІЗНИЙ / МОЛОДИЙ ГОДАР                   K. 4.72 I. 6.9  CCP. 2.5  SC. 1.5
8. Ноа Баумбах, ІСТОРІЇ СІМ’Ї МЕЙРОВІТЦ                                K. 6.70  I. 7.7  CCP. 3.3   SC.  2.4  

Понеділок, 22-е
9. Йоргос Лантімос, ВБИВСТВО СВЯЩЕННОГО ОЛЕНЯ                    K. 5.89 I. 8.3  CCP. 2.7   SC. 1.9
10. Хон Сан Су, ДЕНЬ НАСТУПНИЙ                                         K. 6.73  I. 6.0    CCP. 3.3  SC.  2.5
11. Міхаель Ханеке, ЩАСЛИВИЙ КІНЕЦЬ                     K. 5.98 I. 7.8   CCP. 3.0   SC. 2.2

Вівторок, 23-е
12. Наомі Кавасе, СВІТЛО                          K. 5.12  I. 6.1  CCP. 2.5   SC.  1.7

Середа, 24-е
13. Жак Дуайон, РОДЕН                                                  K. 3.68 I. 5.2  CCP. 1.9 SC. 0.8
14. Софія Коппола, ФАТАЛЬНА ПРИСТРАСТЬ                K. 6.38   I. 7.7  CCP. 3.1  SC. 2.3

Четвер, 25-е
15. Бенні Сефді та Джошуа Сефді, ДОБРИЙ ЧАС                  K. 7.01  I. 7.8  CCP. 3.3  SC.  2.6
16. Сергій Лозниця, ЛАГІДНА                                           K. 5.19  I. 6.6   CCP. 2.9  SC. 2.3

П’ятниця, 26-е
17. Фатіх Акін, ІЗ НІЗВІДКІЛЯ                                                  K. 4.55  I. 6.2  CCP. 2.0   SC. 1.6
18. Франсуа Озон, ДВОЛИКИЙ КОХАНЕЦЬ                         K. 5.59  I. 6.7 CCP. 2.7   SC. 2.2

Субота, 27-е
19. Лінн Ремсі, ТИ НЕ БУВ НІКОЛИ НАСПРАВДІ ТУТ                         K. 6.76  I. 8.4  CCP. 3.7  SC. 3.1

ПРЕТЕНДЕНТИ НА ЗОЛОТУ КАМЕРУ

1. Алі Сузанде – ТЕГЕРАНСЬКЕ ТАБУ. Німеччина/Австрія.

          1. К. 5.21  I. 7.6 

 

    2. Анахіта Хазвінізаде – ВОНИ. США, Катар.
          1. К. 4.53   I.  6.1

 

    3. Аннаріта Замбрано – ПІСЛЯ ВІЙНИ. Франція.
          1. К. 4.00  I. 5.2 

 

    4. Ацуко Хіранаягі – О, ЛЮСІ! Японія.
          1. К. 5.44 I. 8.3

 

    5. Ванесса Редгрейв – МОРСЬКА ПЕЧАЛЬ. Великобританія.
          1. К. 4.10  I.  

 

    6. Гіоргі Крістоф – ГЕТЬ. Словаччина.
          1. К. 4.42  I. 7.2

 

    7. Густаво Рондон Кордова – СІМ’Я. Венесуела.
          1. К. 5.00  I.  

 

    8. Дейв МакКері – ВЕДМІДЬ БРІГСБІ. США.
          1. К. 7.07  I. 8.0 

 

    9. Джеремі Джаспер – PATTI CAKE$. США.
          1. К. 5.33   I.  6.5

 

    10. Джуд Ратнам – ДЕМОНИ В РАЮ. США.
          1. К. 6.11  I. 

 

    11. Кантемір Балагов – ТІСНОТА. Росія.
          1. К. 6.98  I. 7.5 

 

    12. Карім Муссаві – ПОКИ НЕ ПОВЕРНУТЬСЯ ПТАХИ. Франція.
          1. К. 5.88   I.  

 

    13. Леа Місіус – АВА . Франція.
          1. К. 5.29   I. 7.3

 

    14. Леонор Серай – МОЛОДА ЖІНКА. Франція.
          1. К. 5.88   I.  7.0

 

    15. Наталія Санта – ЗАХИСТ ДРАКОНА. Колумбія.
          1. К. 5.83   I.  

 

    16. Роберто де Паоліс – ЧИСТІ СЕРЦЯ. Італія.
          1. К. 5.77  I. 7.7

 

    17. Рунгано Ніоні – Я НЕ ВІДЬМА. Замбія.
            1. К. 6.95  I. 6.6

     

      18. Соня Кронлунд – NOTHINGWOOD. Німеччина/Австрія.
              1. К. 7.31   I. 6.5

       

      19. Сесілія Атан і Валерія Півато – НАРЕЧЕНА ПУСТЕЛІ. Аргентина, Чилі К. 5.80  I. 6.6

       

      20. Тейлор Шерідан – ВІТРЯНА РІЧКА. США. К. 6.30  I. 8.7 

       

      21. Уберт Чаруель – КРИВАВЕ МОЛОКО. Франція. К. 7.00 I.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *