3-й ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ПРОГНОЗІВ “Угадай лауреатів 70-го Каннського кінофестивалю”

ПІД ЧАС ПРЕМ’ЄРИ СТРІЧКИ “8½” ФЕДЕРІКО ФЕЛЛІНІ В РАМКАХ КАННСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ 1963-го РОКУ


Розпочато прийом заявок для участі в конкурсі прогнозів “Угадай лауреатів 70-го Каннського кінофестивалю”, третьому розіграші щорічного змагання!
Цьогоріч претендентами на Золоту пальмову гілку є режисери 19-и стрічок. Остання з них, ПЛОЩА лауреата премії програми Особливий погляд Каннського МКФ 2014-го року Рубена Остлунда (Швеція), стала конкурсантом лише минулого тижня, 27-го квітня.

Правила змагань залишаються незмінними, однак призів стало більше!

Прийом заявок відкрито до 28 травня (неділя) включно.

Учасник, що здобуде…

  • 1-е місце – отримає по парі квитків на українську прем’єру кожного з 10 фільмів Основної конкурсної програми, що раніше інших вийдуть у прокат в Україні;
  • 2-е місце – отримає по парі квитків на українську прем’єру кожного з 7 фільмів Основної конкурсної програми, що раніше інших вийдуть у прокат в Україні;
  • 3-е місце – отримає по парі квитків на українську прем’єру кожного з 4 фільмів Основної конкурсної програми, що раніше інших вийдуть у прокат в Україні.

Нагадуємо перелік конкурсних фільмів :

1. Фатіх Акін, Німеччина – ІЗ НІЗВІДКІЛЯ
2. Ноа Баумбах, США – ІСТОРІЇ СІМ’Ї МЕЙРОВІТЦ
3. Пон Джун-Хо, Пд. Корея – ОКЧА
4. Робін Кампілло, Франція – 120 УДАРІВ ЗА ХВИЛИНУ
5. Софія Коппола , США – ФАТАЛЬНА ПРИСТРАСТЬ
6. Жак Дуайон, Франція – РОДЕН
7. Міхаель Ханеке, Австрія – ЩАСЛИВИЙ КІНЕЦЬ
8. Тодд Хейнс, США – СВІТ ПОВЕН ДИВ
9. Мішель Азанавічус, Франція – ГРІЗНИЙ (ГОДАР У МОЛОДОСТІ)
10. Хон Сан-Су, Пд. Корея – ДЕНЬ НАСТУПНИЙ
11. Наомі Кавасе, Японія – СВІТЛО
12. Йоргос Лантімос, Греція – ВБИВСТВО СВЯЩЕННОГО ОЛЕНЯ
13. Сергій Лозниця, Україна – ЛАГІДНА
14. Корнел Мундруцо, Угорщина – СУПУТНИК ЮПІТЕРА
15. Франсуа Озон, Франція – ПОДВІЙНИЙ КОХАНЕЦЬ (ДВОЛИКИЙ КОХАНЕЦЬ)
16. Лінн Ремсі, Великобританія – ТИ НЕ БУВ НІКОЛИ НАСПРАВДІ ТУТ
17. Бенні Сефді, Джошуа Сефді, США – ДОБРИЙ ЧАС
18. Андрій Звягінцев, Росія – НЕКОХАННЯ
19. Рубен Остлунд, Швеція – ПЛОЩА

Конкурс "Вгадай лауреатів 70-го Каннського кінофестивалю"

Конкурс "Вгадай лауреатів 70-го Каннського кінофестивалю"

ПЕРЕЛІК ПРИЗІВ

Учасник, що здобуде…

1-е місце – отримає по парі квитків на українську прем’єру кожного з 10 фільмів Основної конкурсної програми, що раніше інших вийдуть у прокат в Україні;

2-е місце – отримає по парі квитків на українську прем’єру кожного з 7 фільмів Основної конкурсної програми, що раніше інших вийдуть у прокат в Україні;

3-е місце – отримає по парі квитків на українську прем’єру кожного з 4 фільмів Основної конкурсної програми, що раніше інших вийдуть у прокат в Україні;

.

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАПОВНЕННЯ:

1) порожніх рядків залишитись не має в жодному із 8-и ігрових полів;

2) додайте адресу власної електронної пошти, аби Ви мали змогу дізнатись про свій результат у конкурсі;

3) кількість разів участі у конкурсі ніяк не обмежується, однак заліковою буде тільки остання спроба для кожної з введених адрес електронної пошти. Одна особа має право зареєструвати кілька спроб: 1. навіть з однієї IP-адреси. 2. і з використанням більше, ніж однієї адреси електронної пошти.

4)  !!!!! жоден фільм не може виграти більше однієї премії (бути переможцем у більш ніж одній категорії) !!!!!   = у кожному з наступних полів має бути інший фільм/режисер/актор з іншого фільму/акторка з іншого фільму, ніж той/та, що Ви обрали в попередньому .

Нагадуємо перелік конкурсних фільмів :

1. Фатіх Акін, Німеччина ІЗ НІЗВІДКІЛЯ
2. Ноа Баумбах, США ІСТОРІЇ СІМ’Ї МЕЙРОВІТЦ
3. Пон Джун-Хо, Пд. Корея ОКЧА
4. Робін Кампілло, Франція 120 УДАРІВ ЗА ХВИЛИНУ
5. Софія Коппола , США ФАТАЛЬНА ПРИСТРАСТЬ
6. Жак Дуайон, Франція РОДЕН
7. Міхаель Ханеке, Австрія ЩАСЛИВИЙ КІНЕЦЬ
8. Тодд Хейнс, США СВІТ ПОВЕН ДИВ
9. Мішель Азанавічус, Франція ГРІЗНИЙ
10. Хон Сан-Су, Пд. Корея ДЕНЬ НАСТУПНИЙ
11. Наомі Кавасе, Японія СВІТЛО
12. Йоргос Лантімос, Греція ВБИВСТВО СВЯЩЕННОГО ОЛЕНЯ
13. Сергій Лозниця, Україна ЛАГІДНА
14. Корнел Мундруцо, Угорщина СУПУТНИК ЮПІТЕРА
15. Франсуа Озон, Франція ПОДВІЙНИЙ КОХАНЕЦЬ / ДВОЛИКИЙ КОХАНЕЦЬ
16. Лінн Ремсі, Великобританія ТИ НЕ БУВ НІКОЛИ НАСПРАВДІ ТУТ
17. Бенні Сефді, Джошуа Сефді, США ДОБРИЙ ЧАС
18. Андрій Звягінцев, Росія НЕКОХАННЯ.
19. Рубен Остлунд, Швеція ПЛОЩА.

Правила підрахунку результату конкурсної заявки

1. За кожен вгаданий фільм, що отримає будь-яку з пальмових гілок – 1 бал.

2. За вгаданий фільм-лауреат Золотої пальмової гілки – 5 балів.

3. За вгаданих актора та акторку -лауреатів пальмових гілок за кращі ролі – по 5 балів.

4. За вгадування фільму та категорії, у якій він здобув пальмову гілку (гран-прі, приз журі, краща режисура, кращий сценарій) – по 3 бали.

5. За вгаданий фільм – лауреат Золотої камери – 5 балів.

Максимальна можлива кількість балів – 39 (та більше на ту кількість, на яку, можливо, буде більшою, ніж один переможець, кількість лауреатів окремих премій).

*Заявки, що не принесуть жодного балу, усуваються з рейтингу заявок

Sending

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *